SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 Jautājums par resistoru

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
AutorsZiņojums
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

Jautājums par resistoru _
PostTēma: Jautājums par resistoru   Jautājums par resistoru I_icon_minitimePirmdiena Maijs 31, 2010 9:56 pm

Kr4 lieta tāda - kkad nesen, pirms saliku kopā rolleri, pārvietoju vairākas elektrodaļas uz bagāžnieku un pa šito laiku, braukājoties, resistoram bija pieskāries skrūvgriežņu uzgaļu komplekts (tāda gara palstmasa, kurā sasprausti tie uzgaļi) un tā plastmasa bija apkususi apkārt tam sūdam un pats resistors sasprādzis... kāpēc tas tā varētu būt ? un ko tas resistors īsti vispār dod? Jo reāli man lampas deg arī bez viņa... Question
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
zNs
zNs

Postu skaits : 13
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Valmiera

Jautājums par resistoru _
PostTēma: Re: Jautājums par resistoru   Jautājums par resistoru I_icon_minitimePirmdiena Maijs 31, 2010 11:55 pm

Pašam nekad nav bījūsi tāda problēma, kaut arīii viss ir palikt uz bagāžnieku.
Tas resitōrs ir lkm kāa strāvas jaudas pārveidotājs, kas pārveidoo strāvu. Nu bez tāa resistōra kr4 ir sūudigāk, jo tad jau viņš nebūtu izdomāts, strāva neiet pa taisno.
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

Jautājums par resistoru _
PostTēma: Re: Jautājums par resistoru   Jautājums par resistoru I_icon_minitimeOtrdiena Jūnijs 01, 2010 12:13 am

zNs rakstīja:
Pašam nekad nav bījūsi tāda problēma, kaut arīii viss ir palikt uz bagāžnieku.
Tas resitōrs ir lkm kāa strāvas jaudas pārveidotājs, kas pārveidoo strāvu. Nu bez tāa resistōra kr4 ir sūudigāk, jo tad jau viņš nebūtu izdomāts, strāva neiet pa taisno.

nu jā, bet es vairāk gribēju uzzināt vai tas, ka nav resistora vairāk kautē pašai tai lampiņai vai arī ģenerātoram/aķītim? Ammmm... ?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
zNs
zNs

Postu skaits : 13
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Valmiera

Jautājums par resistoru _
PostTēma: Re: Jautājums par resistoru   Jautājums par resistoru I_icon_minitimeOtrdiena Jūnijs 01, 2010 3:59 am

Citēt :
nu jā, bet es vairāk gribēju uzzināt vai tas, ka nav resistora vairāk kautē pašai tai lampiņai vai arī ģenerātoram/aķītim?

Lampiņa atrāk izdeg, strāva vairāk impulsēe, un protams ģenerātorām kaitēe, ar jaudas patērēšanu, aķītīm tāč nekas nenotiks. nu pō* man lampas pie aķīša pa taisno. Haha:D bet lampas neizmantoju, jo tagad stuntoju, Trrrrrrr
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

Jautājums par resistoru _
PostTēma: Re: Jautājums par resistoru   Jautājums par resistoru I_icon_minitimeOtrdiena Jūnijs 01, 2010 4:02 am

zNs rakstīja:
Citēt :
nu jā, bet es vairāk gribēju uzzināt vai tas, ka nav resistora vairāk kautē pašai tai lampiņai vai arī ģenerātoram/aķītim?

Lampiņa atrāk izdeg, strāva vairāk impulsēe, un protams ģenerātorām kaitēe, ar jaudas patērēšanu, aķītīm tāč nekas nenotiks. nu pō* man lampas pie aķīša pa taisno. Haha:D bet lampas neizmantoju, jo tagad stuntoju, Trrrrrrr

skaidrs, paldies! :)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/

Sponsored content


Jautājums par resistoru _
PostTēma: Re: Jautājums par resistoru   Jautājums par resistoru I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

Jautājums par resistoru

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Darbnīca :: Vadi/Ģeneratori/Sīkmehānismi-