SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 Honda Dio

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 11, 2010 11:34 pm

Noleemu paraadiit jums savu drapaku-honda dio.shis braucamais man jau kaa gadu,kad pirku tad no rolleriem neko nesapratu,bet tgd skumstu ka nepirku apriliu bet priecaajos ka nenopirku 4ainu:D
kr4 rollerim nekaada dizhaa tuninga naw,stylinga arii naw,bet gluzhi STOCK arii naw.
taatad motoraa:
leovince zx 9,0 vario ruller
un veel ir bet nezinu vai tas skaitaas motooraa:
kkaads neierobezhotais CDI
cik iet pateikt nevaru jo shos rulliishus uzliku aizvakar un vel neesu pabraucis jo naw degvielas:D
nu siksnu arii apmainiju jo vecaa buutu driiz pliisusi
ar beigtu siksnu un vecajiem ruljljiem kuri bij kantaini gaaja 55km/h,domaaju ka normaals aatrums prieksh dio,bet ceru ka ar jaunajaam detaljaam ies aatraak :)
par naakotnes plaaniem-vel skaidri nezinu pagaidaam doma ir norm stylingu un kkaadu minimaalu tuningu,jo viens 4alis teica ka dio motoriem tjuunu virsuu likt jeegas naw un dio vspr naw tas rolleris ko vajadzeetu celt Honda Dio 610796 ko juus sakaat vai 6amam ir taisniiba?
un te bildes:
Honda Dio 002kpq

Honda Dio 001srtt

Honda Dio 003fmq
Atpakaļ uz augšu Go down
kazlēns
kazlēns

Postu skaits : 217
Pievienojies : 05.07.10
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Daugavpils

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeCeturtdiena Augusts 12, 2010 4:34 am

dursku jau varētu piekrist viņam..labāk nopērc kādu firminieku..kaut vai nolaistu un uzcel viņu, protams ja finanses atļauj darīīt to Honda Dio 402681
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeCeturtdiena Augusts 12, 2010 4:58 am

kazlēns rakstīja:
dursku jau varētu piekrist viņam..labāk nopērc kādu firminieku..kaut vai nolaistu un uzcel viņu, protams ja finanses atļauj darīīt to Honda Dio 402681

nu man jau pasham arii labaak gribeetos sr50-tas ar laiku
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeCeturtdiena Augusts 12, 2010 5:01 am

Nez man nekad nau patikuši šitāda tipa roleri ne sepias ne dio utt kka neiet pie sirds. Huj paimoš
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators
RXT
RXT
Moderators
Postu skaits : 200
Pievienojies : 31.05.10
Dzīvesvieta : Cēsis

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeCeturtdiena Augusts 12, 2010 2:08 pm

Es teiktu-bliez augšā! Pašam kādreiz bija dio, vajadzēja celt , bet nu ko vairs.
Uzcelt var dajebko, vajag tikai smadzenes un naudu. Dio ir tāda pateicība, ka viņiem var uzlikt piaggio cili, bet tad ir vajadzīgs spacers. nu tas tā. Veiksmi!
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeCeturtdiena Augusts 12, 2010 3:43 pm

Marčello rakstīja:
Nez man nekad nau patikuši šitāda tipa roleri ne sepias ne dio utt kka neiet pie sirds. Huj paimoš

Man pasham arii no dioveidiigajiem vieniigais kas ptiik ir pats dio,bet tik un taa mans lielaakais moto sapnis ir sr50. srku domaaju pirkt naakamgad kkad ganjau ka ziemaa kad cenas zemaakas un peectam dio nonaax pie vecteeva un vecteevs man piemetiis srkai;)tpc jau tgd domaaju sa4iniit dio vizuaalo labu,jo tehniski vinja ir laba un negribaas baigo naudu iegaast tuuningaa prieksh dio,bet pie4iniit stylingu.ko sakaat?ko vinjam vareetu uzmo4iit lai labaax skats?doma ir par smuko dupsi!ko sakaat?:)

RXT rakstīja:
Es teiktu-bliez augšā! Pašam kādreiz bija dio, vajadzēja celt , bet nu ko vairs.
Uzcelt var dajebko, vajag tikai smadzenes un naudu. Dio ir tāda pateicība, ka viņiem var uzlikt piaggio cili, bet tad ir vajadzīgs spacers. nu tas tā. Veiksmi!

Paldies!:)
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeCeturtdiena Augusts 12, 2010 7:04 pm

raivens97 rakstīja:
Marčello rakstīja:
Nez man nekad nau patikuši šitāda tipa roleri ne sepias ne dio utt kka neiet pie sirds. Huj paimoš

Man pasham arii no dioveidiigajiem vieniigais kas ptiik ir pats dio,bet tik un taa mans lielaakais moto sapnis ir sr50. srku domaaju pirkt naakamgad kkad ganjau ka ziemaa kad cenas zemaakas un peectam dio nonaax pie vecteeva un vecteevs man piemetiis srkai;)tpc jau tgd domaaju sa4iniit dio vizuaalo labu,jo tehniski vinja ir laba un negribaas baigo naudu iegaast tuuningaa prieksh dio,bet pie4iniit stylingu.ko sakaat?ko vinjam vareetu uzmo4iit lai labaax skats?doma ir par smuko dupsi!ko sakaat?:)

RXT rakstīja:
Es teiktu-bliez augšā! Pašam kādreiz bija dio, vajadzēja celt , bet nu ko vairs.
Uzcelt var dajebko, vajag tikai smadzenes un naudu. Dio ir tāda pateicība, ka viņiem var uzlikt piaggio cili, bet tad ir vajadzīgs spacers. nu tas tā. Veiksmi!

Paldies!:)


Es nezinu vai tas ir iespējams bet butu zbis ja tu vinam uzmauktu no jauna zipa daksu un diskus
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeCeturtdiena Augusts 12, 2010 7:18 pm

Marčello rakstīja:
raivens97 rakstīja:
Marčello rakstīja:
Nez man nekad nau patikuši šitāda tipa roleri ne sepias ne dio utt kka neiet pie sirds. Huj paimoš

Man pasham arii no dioveidiigajiem vieniigais kas ptiik ir pats dio,bet tik un taa mans lielaakais moto sapnis ir sr50. srku domaaju pirkt naakamgad kkad ganjau ka ziemaa kad cenas zemaakas un peectam dio nonaax pie vecteeva un vecteevs man piemetiis srkai;)tpc jau tgd domaaju sa4iniit dio vizuaalo labu,jo tehniski vinja ir laba un negribaas baigo naudu iegaast tuuningaa prieksh dio,bet pie4iniit stylingu.ko sakaat?ko vinjam vareetu uzmo4iit lai labaax skats?doma ir par smuko dupsi!ko sakaat?:)

RXT rakstīja:
Es teiktu-bliez augšā! Pašam kādreiz bija dio, vajadzēja celt , bet nu ko vairs.
Uzcelt var dajebko, vajag tikai smadzenes un naudu. Dio ir tāda pateicība, ka viņiem var uzlikt piaggio cili, bet tad ir vajadzīgs spacers. nu tas tā. Veiksmi!

Paldies!:)


Es nezinu vai tas ir iespējams bet butu zbis ja tu vinam uzmauktu no jauna zipa daksu un diskus

var jau meegjinaat!:)paskatiishos kaadi izskataas tie diski un daksha un ja iepatikshos tad mby!:)

un es te taa padomaaju-ja jau dio der cilis no piaggio tad jau sporta trubu ar var uzmo4iit no piaggio,protams uzmetinot tureetaajus no dio,jo ja jau cilis der tad jau taa vieta kur truba iet klaat pie cilja arii der;)
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimePirmdiena Augusts 16, 2010 1:32 am

taatad sen te nekas naw raxtiits,un ir gaidaams updeits-taatad esmu pa 85%paarliecinaats ka driizumaa manam dio buus one arm,man jau liekas ka buus zbis,un par taadu cenu greeks nepirkt;)
taatad gaidam one arm
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimePirmdiena Augusts 16, 2010 10:58 pm

sorry par dubultpostu,bet shodien meegjinaaju pielaist dio-un nekaa,visulaiku svece slapja!Kas vareetu buut pa vainu?mby padaudz eljljas pie benziina piejaukta?!es domaaju mosh jaizsuudz baaka un jaalej tiirs benziins nevis jaukt ar eljlju iekshaa
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeOtrdiena Augusts 17, 2010 12:10 am

raivens97 rakstīja:
sorry par dubultpostu,bet shodien meegjinaaju pielaist dio-un nekaa,visulaiku svece slapja!Kas vareetu buut pa vainu?mby padaudz eljljas pie benziina piejaukta?!es domaaju mosh jaizsuudz baaka un jaalej tiirs benziins nevis jaukt ar eljlju iekshaa

dzirkstele ir?
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeOtrdiena Augusts 17, 2010 12:42 am

Marčello rakstīja:
raivens97 rakstīja:
sorry par dubultpostu,bet shodien meegjinaaju pielaist dio-un nekaa,visulaiku svece slapja!Kas vareetu buut pa vainu?mby padaudz eljljas pie benziina piejaukta?!es domaaju mosh jaizsuudz baaka un jaalej tiirs benziins nevis jaukt ar eljlju iekshaa

dzirkstele ir?

jaaa
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeOtrdiena Augusts 17, 2010 2:07 am

raivens97 rakstīja:
Marčello rakstīja:
raivens97 rakstīja:
sorry par dubultpostu,bet shodien meegjinaaju pielaist dio-un nekaa,visulaiku svece slapja!Kas vareetu buut pa vainu?mby padaudz eljljas pie benziina piejaukta?!es domaaju mosh jaizsuudz baaka un jaalej tiirs benziins nevis jaukt ar eljlju iekshaa

dzirkstele ir?

jaaa

Gadienā nesit garām?
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeOtrdiena Augusts 17, 2010 2:50 am

Marčello rakstīja:
raivens97 rakstīja:
Marčello rakstīja:
raivens97 rakstīja:
sorry par dubultpostu,bet shodien meegjinaaju pielaist dio-un nekaa,visulaiku svece slapja!Kas vareetu buut pa vainu?mby padaudz eljljas pie benziina piejaukta?!es domaaju mosh jaizsuudz baaka un jaalej tiirs benziins nevis jaukt ar eljlju iekshaa

dzirkstele ir?

jaaa

Gadienā nesit garām?

nesapratu?ko tas noziimee?
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeSestdiena Augusts 21, 2010 8:11 pm

kr4 shodien ar maasas krustmaates drauga paliidziibu rolleris tika pielaists,veelaak braukshu peec one arm dakshas un jau pariit domaaju ka buushu sa4inijs Like that shit! Trrrrrrr U like what u c? Super! Super!
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeOtrdiena Augusts 24, 2010 12:32 am

one arm izraadijaas resnaax un nedereeja,tie ir lieki izsviesti 10ls+vel kkaadi 25l degvielas

tgd apsveru domu nopirkt normaalu rolleri un to jobeno dio atdot kaadam radiniekam

Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeOtrdiena Augusts 24, 2010 12:43 am

raivens97 rakstīja:
one arm izraadijaas resnaax un nedereeja,tie ir lieki izsviesti 10ls+vel kkaadi 25l degvielas

tgd apsveru domu nopirkt normaalu rolleri un to jobeno dio atdot kaadam radiniekam


nomeri rāmja iekšejo diametru kur liekas iekšā dakša. un tad aiznes dakšu pie virpotaja un paasaki vinam lai vinš novirpo daksu tik daudz lai ielien tada un tada izmēra rāmī. Viss čotka!
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeOtrdiena Augusts 24, 2010 2:17 pm

Marčello rakstīja:
raivens97 rakstīja:
one arm izraadijaas resnaax un nedereeja,tie ir lieki izsviesti 10ls+vel kkaadi 25l degvielas

tgd apsveru domu nopirkt normaalu rolleri un to jobeno dio atdot kaadam radiniekam


nomeri rāmja iekšejo diametru kur liekas iekšā dakša. un tad aiznes dakšu pie virpotaja un paasaki vinam lai vinš novirpo daksu tik daudz lai ielien tada un tada izmēra rāmī. Viss čotka!

padomaashu bet to noteikti pa ziemu dariishu;)
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 25, 2010 3:00 am

kr4 shodien rolleris tika sakraameets un pabraukaats ar tika,lkm taa nebij pareizi ar jauniem ruljljiem un siksnu dariit bet izdariju-no vietas ru4ku liidz galam Haha
un ar tukshu riepu tika izspiesti 55km/h pilniigi mieriigi,taka domaaju ka noreguleeshu roli sa4iniishu riepu un iebraukshu detaljas, ies uz visi 70km/h Aha!
bet gadijaas kjibele-kkaaa aizsitu ciet bagaazhnieku zem benjkja un nenaak vairs valjaa! Haha Haha Haha
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 25, 2010 3:04 am

man bija tā pat nacās ar lomiku atlauzt. Haha
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 25, 2010 3:42 am

Marčello rakstīja:
man bija tā pat nacās ar lomiku atlauzt. Haha

a kaa tu lauzi?kko sa4akareeji lauzhot?
Atpakaļ uz augšu Go down
thejudge
thejudge

Postu skaits : 37
Pievienojies : 02.08.10
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Rīga

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimeCeturtdiena Augusts 26, 2010 11:52 pm

muļķis. Ja lauž ar lomiku nekas labs nevar būt. tikai finanses prasīs. Dio viselementārāk to sūdu izdarīt. Noskrūvē sānu plastmasus un pameklē to kloķi kuru pavelkot nāk vaļā.
Tas ir tik vienkārši. Man vienreiz iekrita atslēgas iekšā un vāku viens daunis aiztaisīja ciet. Es elementāri pabāzu roku aiz plastmasām un pavilku to kloķi un vaļā bija. Sāpigi gan tas ir un pagrūti,bet labāk nekā lauzt ar lomiku.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimePiektdiena Augusts 27, 2010 12:09 am

man viņš aiztaisijas ta kad nekādīgi neataisīt nevarētu neatlauzot vajļā jo es biju ieskrūvejis skrūvi pa garu un viņa noloķeja vienu sudinu kuram bija jakustas. vnk panjēmu atlauzu vaļā sanaca nolauzt to sudu kas iet sledzene vinu vnk piekauseju pie benķa un ar stūrīšu palīdzību nostiprinaju vnk piekniedejot viņus.
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimePiektdiena Augusts 27, 2010 12:16 am

buus lapaprovee tas prikols ar saanu plastmasiem! Super!
Atpakaļ uz augšu Go down
Apiniits
Apiniits

Postu skaits : 26
Pievienojies : 21.07.10

Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitimePirmdiena Augusts 30, 2010 3:30 pm

raivens97 rakstīja:
kr4 shodien rolleris tika sakraameets un pabraukaats ar tika,lkm taa nebij pareizi ar jauniem ruljljiem un siksnu dariit bet izdariju-no vietas ru4ku liidz galam Haha
un ar tukshu riepu tika izspiesti 55km/h pilniigi mieriigi,taka domaaju ka noreguleeshu roli sa4iniishu riepu un iebraukshu detaljas, ies uz visi 70km/h Aha!
bet gadijaas kjibele-kkaaa aizsitu ciet bagaazhnieku zem benjkja un nenaak vairs valjaa! Haha Haha Haha
Eu a kā tev gāja ar stock vario un ruļļiem?
Sūdīgāk?
Atpakaļ uz augšu Go down

Sponsored content


Honda Dio _
PostTēma: Re: Honda Dio   Honda Dio I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

Honda Dio

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Forums :: Showoff's-