SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 karbis man kaut kas neiet

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
AutorsZiņojums

rudis

Postu skaits : 2
Pievienojies : 06.02.11

karbis man kaut kas neiet _
PostTēma: karbis man kaut kas neiet   karbis man kaut kas neiet I_icon_minitimeSvētdena Februāris 06, 2011 1:41 am

man rolleris galigi neiet kad dod ruchka knapi apgriezieni tak rijas ciet nemaku normali atregulet palidziet ka lai atregule ta ka iet ka vajag man rolleris fmc shadow speed t17
Atpakaļ uz augšu Go down
Sanco
Sanco

Postu skaits : 81
Pievienojies : 02.08.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

karbis man kaut kas neiet _
PostTēma: Re: karbis man kaut kas neiet   karbis man kaut kas neiet I_icon_minitimeSvētdena Februāris 06, 2011 10:24 pm

rudis rakstīja:
man rolleris galigi neiet kad dod ruchka knapi apgriezieni tak rijas ciet nemaku normali atregulet palidziet ka lai atregule ta ka iet ka vajag man rolleris fmc shadow speed t17
pagrozi apgriezienu skrūvi
Atpakaļ uz augšu Go down

rudis

Postu skaits : 2
Pievienojies : 06.02.11

karbis man kaut kas neiet _
PostTēma: Re: karbis man kaut kas neiet   karbis man kaut kas neiet I_icon_minitimeSvētdena Februāris 06, 2011 10:31 pm

tiesi kas jadara
Atpakaļ uz augšu Go down
kazlēns
kazlēns

Postu skaits : 217
Pievienojies : 05.07.10
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Daugavpils

karbis man kaut kas neiet _
PostTēma: Re: karbis man kaut kas neiet   karbis man kaut kas neiet I_icon_minitimeSvētdena Februāris 06, 2011 11:09 pm

rudis rakstīja:
tiesi kas jadara
nu tak tev teica pagrozi apgriezienu skrūvi!
ja tu nezini kas tas ir tad ved pie kāda kurš saprot!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sanco
Sanco

Postu skaits : 81
Pievienojies : 02.08.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

karbis man kaut kas neiet _
PostTēma: Re: karbis man kaut kas neiet   karbis man kaut kas neiet I_icon_minitimePirmdiena Februāris 07, 2011 12:52 am

rudis rakstīja:
tiesi kas jadara
karbim sānā jābūt skrūvēj ar plakano skrūvgriezi.Pagrozi viņu uz vienu un otru pusi un tad skaties kā iet,pagriez biš pasties kā iet pagriez vēl un atkal skaties un tā meklē skrūves pozīciju kurā motoram labāki apgriezieni. Tupaks!
Atpakaļ uz augšu Go down
hellboy2
hellboy2

Postu skaits : 6
Pievienojies : 04.08.10

karbis man kaut kas neiet _
PostTēma: Re: karbis man kaut kas neiet   karbis man kaut kas neiet I_icon_minitimePirmdiena Februāris 07, 2011 2:25 am

ja nesanāk ar skrūvi ,tad noteikti dīze pie vainas karbis man kaut kas neiet 402681 karbis man kaut kas neiet 610796
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators
RXT
RXT
Moderators
Postu skaits : 200
Pievienojies : 31.05.10
Dzīvesvieta : Cēsis

karbis man kaut kas neiet _
PostTēma: Re: karbis man kaut kas neiet   karbis man kaut kas neiet I_icon_minitimePirmdiena Februāris 07, 2011 3:42 am

šeit tiešām labāk aizved pie kāda kurš to lietu saprot un pamāca to dzīvē, skaidrojot te, manšķiet, tāpat neko nesapratīsi!! Aha!
Atpakaļ uz augšu Go down

Sponsored content


karbis man kaut kas neiet _
PostTēma: Re: karbis man kaut kas neiet   karbis man kaut kas neiet I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

karbis man kaut kas neiet

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Darbnīca :: Cilindri/Ieplūde/Izplūde-