SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 par variatoru un siksnu un arī sajūgu

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
AutorsZiņojums

Johan

Postu skaits : 1
Pievienojies : 25.06.10

par variatoru un siksnu un arī sajūgu _
PostTēma: par variatoru un siksnu un arī sajūgu   par variatoru un siksnu un arī sajūgu I_icon_minitimePiektdiena Jūnijs 25, 2010 10:15 pm

Man 50cc rolleris. Ar standarta variatoru siksna kad velk viņu ar rokām tad variators griežas kopaa ar siksnu un to lielo zobratu kas priekšā. Tad ja uzliek sporta variatoru kas ir vieglāks un to lielo zobratu to pašu, vai tā drīkst būt ka ja es ar rokām velku siksnu viņa nejiet kopā ar variatoru, bet pati slīd, bet variators nekust ne novietas. Bet brauc normāli kad uzdod gāzi. nu ir ta ka uzliku sporta variatoru, bet atrūms neko nepalielinājās. tapēc sāku domāt ka varbūt kas nav tomēr kā vajag ar to variatoru un to lielo zobratu kas priekš?
Man siksnai nobraukums 8000 km bet vēl neizskatās nodilusi, un vai tad man vajdzētu manīt arī parasto sajūgu uz sporta sajūgu lai dabūtu lielāku max?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

par variatoru un siksnu un arī sajūgu _
PostTēma: Re: par variatoru un siksnu un arī sajūgu   par variatoru un siksnu un arī sajūgu I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 26, 2010 2:38 am

Johan rakstīja:
Man 50cc rolleris. Ar standarta variatoru siksna kad velk viņu ar rokām tad variators griežas kopaa ar siksnu un to lielo zobratu kas priekšā. Tad ja uzliek sporta variatoru kas ir vieglāks un to lielo zobratu to pašu, vai tā drīkst būt ka ja es ar rokām velku siksnu viņa nejiet kopā ar variatoru, bet pati slīd, bet variators nekust ne novietas. Bet brauc normāli kad uzdod gāzi. nu ir ta ka uzliku sporta variatoru, bet atrūms neko nepalielinājās. tapēc sāku domāt ka varbūt kas nav tomēr kā vajag ar to variatoru un to lielo zobratu kas priekš?
Man siksnai nobraukums 8000 km bet vēl neizskatās nodilusi, un vai tad man vajdzētu manīt arī parasto sajūgu uz sporta sajūgu lai dabūtu lielāku max?

tātad!

pirmkārt - tas, ka velkot aiz siksnas variators nekustās līdzi - NAV NORMĀLI!

pārbaudi sekojošas lietas :
- vai esi kārtīgi visu salicis un viss ir "iesēdies" savās vietās un vari kārtīgi pievlikt galā to skrūvi;
- vai variators vai kāds cits no siksnu velkošajiem šķīvjiem nav slidens pats par sevi, piemēram, nosmērējies ar eļļu vai kādu citu slidenu vielu (tosols, antifrīzs, transmisijas šķidrums, kāda cita smērviela)

Nomainot variatoru palielināt ātrumu ir iespējams tikai par apmēram 5-7km/h, variators vairāk ietekmē uzrāvienu!

OutLaw.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
 

par variatoru un siksnu un arī sajūgu

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Darbnīca :: Transmisija-