SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 Jaunumi : 2010. gada 31. maijs.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
AutorsZiņojums
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

Jaunumi : 2010. gada 31. maijs. _
PostTēma: Jaunumi : 2010. gada 31. maijs.   Jaunumi : 2010. gada 31. maijs. I_icon_minitimePirmdiena Maijs 31, 2010 7:44 pm

Aloha!

Vairākas dienas jau esmu uzmanīgi pētījis visādus lētākus variantus kā sapirkt visu vajadzīgo forumam (vietu galerijām, atpirkties no reklāmu banneriem un citiem uzlabojumiem).

TĀDĒĻ, aicinu jūs atbalstīt forumu un ziedot.

PAR KATRU ZIEDOTO SANTĪMU, VADĪBA (jeb pagaidām - es, OutLaw) ATSKAITĪŠOS. Protams, katram stingrās uzskaites kvīti es nesūtīšu, bet katrā ziņā ielikšu vismaz screen šotu ar maksājuma detailiem, ielikšu linku,kur būs redzama pasūtītā pakalpojuma cena un, ja kādam būs vēl kāds jautājums (no tiem kas ziedoja) uz to atbildēšu bez vilcināšanās. Tākā piemēram tādi joki kā SAZIEDOTĀS NAUDAS NODZERŠANA un mērķa atstāšana novārtā pavisam noteikti nav pieļaujama un netiks īstenota.

Katrs, kas ziedos, saņems statusu "Thank You!"

Lūgums tiem, kas vēlas ziedot sazināties ar mani personiski vai nu rakstot PM, vai e-pasts : scottfromtheblock@gmail.com, vai nu, ja nu ļoti, ļoti steidzīgi kādam varat zvanīt - 29966477. Sazinoties ar mani paskaidrošu detalizētāk kas un kā! Focus pocus!

OutLaw.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
 

Jaunumi : 2010. gada 31. maijs.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Svarīgi :: Jaunumi-