SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 Yamaha neos

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
AutorsZiņojums

YamahaNeos

Postu skaits : 2
Pievienojies : 04.08.10

Yamaha neos _
PostTēma: Yamaha neos   Yamaha neos I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 04, 2010 2:44 am

Vai kāds nevarētu pateikt kā varētu uzlabot Yamahas neos motoru neko neperkot kkadu skruviti pagriez vai kko tadu!man ir ta ka ap 55km/h skuters biskh ristas kad nomet atrumu uz 50 tad vis iet ok!Gribu zinaat jo, man kauns mani nodzina kiinietis Yamaha neos 610796
Atpakaļ uz augšu Go down

lambada96

Postu skaits : 2
Pievienojies : 03.08.10
Dzīvesvieta : GULBENE

Yamaha neos _
PostTēma: Re: Yamaha neos   Yamaha neos I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 04, 2010 3:18 am

Haha Haha Haha Haha
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Yamaha neos _
PostTēma: Re: Yamaha neos   Yamaha neos I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 04, 2010 3:44 am

vainīga regulācija.
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

Yamaha neos _
PostTēma: Re: Yamaha neos   Yamaha neos I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 04, 2010 4:13 am

YamahaNeos rakstīja:
Vai kāds nevarētu pateikt kā varētu uzlabot Yamahas neos motoru neko neperkot kkadu skruviti pagriez vai kko tadu!man ir ta ka ap 55km/h skuters biskh ristas kad nomet atrumu uz 50 tad vis iet ok!Gribu zinaat jo, man kauns mani nodzina kiinietis Yamaha neos 610796

varētu palūgt video? tad vārētu pat pateikt vai tev vaina karbūzī vai transmisija...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/

YamahaNeos

Postu skaits : 2
Pievienojies : 04.08.10

Yamaha neos _
PostTēma: Ok    Yamaha neos I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 04, 2010 3:54 pm

Ok riit ielikshu video Man pie skuutera vēl daudz jāstrādā jo vizuālais ir galīgi dirsā un vinjam nestrādā spidometra mehānisms trosīte ir vesela
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

Yamaha neos _
PostTēma: Re: Yamaha neos   Yamaha neos I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 04, 2010 4:44 pm

YamahaNeos rakstīja:
Ok riit ielikshu video Man pie skuutera vēl daudz jāstrādā jo vizuālais ir galīgi dirsā un vinjam nestrādā spidometra mehānisms trosīte ir vesela
tas tač nekas, mēs neviens nesākam ar ideāliem izstāžu rolleriem, you know what i`m sayin?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/

Sponsored content


Yamaha neos _
PostTēma: Re: Yamaha neos   Yamaha neos I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

Yamaha neos

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Forums :: Scooter-Tuning-