SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 mans drapaks

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 1:00 am

nu jau kadu laiku vizinos,pagaidaam vis stock bet driiz liksu dellorto 17.5 karbi,
pagaidam max 55km/h bet ir doma arii pamainiit rullisus:) muziku bagaznieka. Un zilas engelacis Like that shit! Hihi-hi-hihi
mans drapaks 86z7i8aymx7bgphcohoo
mans drapaks Iinixiqog0whxu16af2gmans drapaks Gecawxcn33ryrheh5tamans drapaks Cnxp0m8p3ekotkro4mj8
nelieli uzlabojumi
mans drapaks 288712xzbj3107zk5thc
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 2:07 am

ieteiktu tev ar ruļļiem nemētāties, savādāk saregulēsi tā, ka vispār nevilksies uz priekšu :)

labāk vario vai nu pērc vnk citu uzreiz vai arī vario vispār neaiztiec.. :) bet tas tā .. tas mans personigais uzskats, jo transmissija ir kaprīza štelle.. mans drapaks 402681
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 2:28 am

OutLaw rakstīja:
ieteiktu tev ar ruļļiem nemētāties, savādāk saregulēsi tā, ka vispār nevilksies uz priekšu :)

labāk vario vai nu pērc vnk citu uzreiz vai arī vario vispār neaiztiec.. :) bet tas tā .. tas mans personigais uzskats, jo transmissija ir kaprīza štelle.. mans drapaks 402681
ir doma uzlikt 6 gramiigos rullus
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 2:34 am

HeLLboYKC rakstīja:
OutLaw rakstīja:
ieteiktu tev ar ruļļiem nemētāties, savādāk saregulēsi tā, ka vispār nevilksies uz priekšu :)

labāk vario vai nu pērc vnk citu uzreiz vai arī vario vispār neaiztiec.. :) bet tas tā .. tas mans personigais uzskats, jo transmissija ir kaprīza štelle.. mans drapaks 402681
ir doma uzlikt 6 gramiigos rullus

uz pilnīga stoka vsp neieteiktu mainīt ruļu svaru. Krč mans ieteikums. uzliec kadu sporta vario,dzeltenas (malossi) mazas atsperītes un pa pus gramu smagakus ruļus neka stoka nak un bus gan raviens labaks gan ari max.

Esmu kko šādu mēginajis uz tādu pasu motoru ka teu un rezultats labs.
Atpakaļ uz augšu Go down

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 2:38 am

Marčello rakstīja:
HeLLboYKC rakstīja:
OutLaw rakstīja:
ieteiktu tev ar ruļļiem nemētāties, savādāk saregulēsi tā, ka vispār nevilksies uz priekšu :)

labāk vario vai nu pērc vnk citu uzreiz vai arī vario vispār neaiztiec.. :) bet tas tā .. tas mans personigais uzskats, jo transmissija ir kaprīza štelle.. mans drapaks 402681
ir doma uzlikt 6 gramiigos rullus

uz pilnīga stoka vsp neieteiktu mainīt ruļu svaru. Krč mans ieteikums. uzliec kadu sporta vario,dzeltenas (malossi) mazas atsperītes un pa pus gramu smagakus ruļus neka stoka nak un bus gan raviens labaks gan ari max.

Esmu kko šādu mēginajis uz tādu pasu motoru ka teu un rezultats labs.
cik varetu maksat tas viss??
doma ir uzlikt dellorto 17.5 karbi Eat shit! tgd gaidu manualo čoku kad atnaks no scooters.lv Die bitcheez!
un tad skatities kaa buus
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 2:42 am

HeLLboYKC rakstīja:
Marčello rakstīja:
HeLLboYKC rakstīja:
OutLaw rakstīja:
ieteiktu tev ar ruļļiem nemētāties, savādāk saregulēsi tā, ka vispār nevilksies uz priekšu :)

labāk vario vai nu pērc vnk citu uzreiz vai arī vario vispār neaiztiec.. :) bet tas tā .. tas mans personigais uzskats, jo transmissija ir kaprīza štelle.. mans drapaks 402681
ir doma uzlikt 6 gramiigos rullus

uz pilnīga stoka vsp neieteiktu mainīt ruļu svaru. Krč mans ieteikums. uzliec kadu sporta vario,dzeltenas (malossi) mazas atsperītes un pa pus gramu smagakus ruļus neka stoka nak un bus gan raviens labaks gan ari max.

Esmu kko šādu mēginajis uz tādu pasu motoru ka teu un rezultats labs.
cik varetu maksat tas viss??
doma ir uzlikt dellorto 17.5 karbi Eat shit! tgd gaidu manualo čoku kad atnaks no scooters.lv Die bitcheez!
un tad skatities kaa buus

hz tas jau atkarigs no tevis kadas detaļas izvēlies. nu nez vai bij liela jega ņemt 17,5mm karbi jo sitiem stoka nak 16,5 mm karbis.
Atpakaļ uz augšu Go down
kazlēns
kazlēns

Postu skaits : 217
Pievienojies : 05.07.10
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Daugavpils

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 2:43 am

kas tā par trubu, vai tā ir orģinālā šiem? Question
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 2:46 am

kazlēns rakstīja:
kas tā par trubu, vai tā ir orģinālā šiem? Question

tā ir orģinālā kīniešu "sporta" truba.
Atpakaļ uz augšu Go down

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 2:49 am

Marčello rakstīja:
HeLLboYKC rakstīja:
Marčello rakstīja:
HeLLboYKC rakstīja:
OutLaw rakstīja:
ieteiktu tev ar ruļļiem nemētāties, savādāk saregulēsi tā, ka vispār nevilksies uz priekšu :)

labāk vario vai nu pērc vnk citu uzreiz vai arī vario vispār neaiztiec.. :) bet tas tā .. tas mans personigais uzskats, jo transmissija ir kaprīza štelle.. mans drapaks 402681
ir doma uzlikt 6 gramiigos rullus

uz pilnīga stoka vsp neieteiktu mainīt ruļu svaru. Krč mans ieteikums. uzliec kadu sporta vario,dzeltenas (malossi) mazas atsperītes un pa pus gramu smagakus ruļus neka stoka nak un bus gan raviens labaks gan ari max.

Esmu kko šādu mēginajis uz tādu pasu motoru ka teu un rezultats labs.
cik varetu maksat tas viss??
doma ir uzlikt dellorto 17.5 karbi Eat shit! tgd gaidu manualo čoku kad atnaks no scooters.lv Die bitcheez!
un tad skatities kaa buus

hz tas jau atkarigs no tevis kadas detaļas izvēlies. nu nez vai bij liela jega ņemt 17,5mm karbi jo sitiem stoka nak 16,5 mm karbis.
vai tad vins nav ierobezots?
Atpakaļ uz augšu Go down

Nikolajs

Postu skaits : 30
Pievienojies : 10.09.10
Dzīvesvieta : Jūrmala.

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 2:53 am

ierobezots nav,uzliekot un saregulejot 17.5 jaudas atskiribu nejutisi Do šurp!!
Atpakaļ uz augšu Go down

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 2:56 am

Nikolajs rakstīja:
ierobezots nav,uzliekot un saregulejot 17.5 jaudas atskiribu nejutisi Do šurp!!
tad jau redzees
Atpakaļ uz augšu Go down

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 8:11 pm

beidzot atnaca coks tgd tik jaliek klat karbis
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 8:17 pm

HeLLboYKC rakstīja:
beidzot atnaca coks tgd tik jaliek klat karbis

ja tev no minarelli motora der, tad vario vari no manis paķert.. mans drapaks 402681

un ieteikti tev tomēr 17,5 karbi nelikt.. ja tev viņš ir svaigs, tad tirgo tālāk, ja tev viņš svaigs vari paprasīt vairāk, bet pēc tam, kad būsi jau uzlicis viņu vairs nebūs tas un, ja sapratīsi tad, ka neko nemaina tas, tad jau būs pa vēlu pārdod you know...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 10:17 pm

OutLaw rakstīja:
HeLLboYKC rakstīja:
beidzot atnaca coks tgd tik jaliek klat karbis

ja tev no minarelli motora der, tad vario vari no manis paķert.. mans drapaks 402681

un ieteikti tev tomēr 17,5 karbi nelikt.. ja tev viņš ir svaigs, tad tirgo tālāk, ja tev viņš svaigs vari paprasīt vairāk, bet pēc tam, kad būsi jau uzlicis viņu vairs nebūs tas un, ja sapratīsi tad, ka neko nemaina tas, tad jau būs pa vēlu pārdod you know...
tikko uzliku karbi kkas cakarejas
man itka ir minarelli motors Do šurp!!
cik maksatu?
Atpakaļ uz augšu Go down

Nikolajs

Postu skaits : 30
Pievienojies : 10.09.10
Dzīvesvieta : Jūrmala.

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 10:36 pm

Tev ir kopija.variators nederes.
Atpakaļ uz augšu Go down

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 10:51 pm

Nikolajs rakstīja:
Tev ir kopija.variators nederes.
ka lai atrodu tad isto?
Atpakaļ uz augšu Go down

Nikolajs

Postu skaits : 30
Pievienojies : 10.09.10
Dzīvesvieta : Jūrmala.

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePiektdiena Septembris 17, 2010 10:57 pm

jamekle/japerk priek kopijas keway/cpi..
Atpakaļ uz augšu Go down

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimeSestdiena Septembris 18, 2010 1:25 am

Nikolajs rakstīja:
jamekle/japerk priek kopijas keway/cpi..
cik varetu maksaat? Huj paimoš
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimeSestdiena Septembris 18, 2010 1:30 am

HeLLboYKC rakstīja:
Nikolajs rakstīja:
jamekle/japerk priek kopijas keway/cpi..
cik varetu maksaat? Huj paimoš
ja tu plāno tjūnēt tālāk motoru, tad ieteiktu tev nopirkt kaut vai stock (pagaidām) minarelli kloķeni, lai tev nebūtu problēmu ar detaļu piemeklēšanu - piemēram variatoru, aizdedzi un gan jau vēl kko... ja nomainīsi kloķeni (stock var dabūt pa kādiem 5-10 ls) un aizdedzi (stock kkur no 7-15 ls) tad tev derēs jebkurš minarelli variators un visas pārējās minarelli daļās, jo cik zinu, tad kloķene ir vienīgais kas atšķiras kopijai..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimeSestdiena Septembris 18, 2010 1:38 am

OutLaw rakstīja:
HeLLboYKC rakstīja:
Nikolajs rakstīja:
jamekle/japerk priek kopijas keway/cpi..
cik varetu maksaat? Huj paimoš
ja tu plāno tjūnēt tālāk motoru, tad ieteiktu tev nopirkt kaut vai stock (pagaidām) minarelli kloķeni, lai tev nebūtu problēmu ar detaļu piemeklēšanu - piemēram variatoru, aizdedzi un gan jau vēl kko... ja nomainīsi kloķeni (stock var dabūt pa kādiem 5-10 ls) un aizdedzi (stock kkur no 7-15 ls) tad tev derēs jebkurš minarelli variators un visas pārējās minarelli daļās, jo cik zinu, tad kloķene ir vienīgais kas atšķiras kopijai..
kur varetu dabuut klokeni?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimeSestdiena Septembris 18, 2010 1:42 am

HeLLboYKC rakstīja:
OutLaw rakstīja:
HeLLboYKC rakstīja:
Nikolajs rakstīja:
jamekle/japerk priek kopijas keway/cpi..
cik varetu maksaat? Huj paimoš
ja tu plāno tjūnēt tālāk motoru, tad ieteiktu tev nopirkt kaut vai stock (pagaidām) minarelli kloķeni, lai tev nebūtu problēmu ar detaļu piemeklēšanu - piemēram variatoru, aizdedzi un gan jau vēl kko... ja nomainīsi kloķeni (stock var dabūt pa kādiem 5-10 ls) un aizdedzi (stock kkur no 7-15 ls) tad tev derēs jebkurš minarelli variators un visas pārējās minarelli daļās, jo cik zinu, tad kloķene ir vienīgais kas atšķiras kopijai..
kur varetu dabuut klokeni?

uzraksti sludinājumu pērk/pārdod sadaļā mans drapaks 402681
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimeSestdiena Septembris 18, 2010 1:50 pm

OutLaw rakstīja:
HeLLboYKC rakstīja:
OutLaw rakstīja:
HeLLboYKC rakstīja:
Nikolajs rakstīja:
jamekle/japerk priek kopijas keway/cpi..
cik varetu maksaat? Huj paimoš
ja tu plāno tjūnēt tālāk motoru, tad ieteiktu tev nopirkt kaut vai stock (pagaidām) minarelli kloķeni, lai tev nebūtu problēmu ar detaļu piemeklēšanu - piemēram variatoru, aizdedzi un gan jau vēl kko... ja nomainīsi kloķeni (stock var dabūt pa kādiem 5-10 ls) un aizdedzi (stock kkur no 7-15 ls) tad tev derēs jebkurš minarelli variators un visas pārējās minarelli daļās, jo cik zinu, tad kloķene ir vienīgais kas atšķiras kopijai..
kur varetu dabuut klokeni?

uzraksti sludinājumu pērk/pārdod sadaļā mans drapaks 402681
uzrakstiiju Aha! Die bitcheez!
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimeSestdiena Septembris 18, 2010 4:15 pm

HeLLboYKC rakstīja:

uzrakstiiju Aha! Die bitcheez!
bet tu pirms tam padomā vai mācēsi visu pats nomainīt un salikt, you know..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimeSestdiena Septembris 18, 2010 4:42 pm

OutLaw rakstīja:
HeLLboYKC rakstīja:

uzrakstiiju Aha! Die bitcheez!
bet tu pirms tam padomā vai mācēsi visu pats nomainīt un salikt, you know..
pats nemainiishu, vediishu tepat uz dobeli lai man nomaina, jo negribu pats, kko vel sacakareshu Yeee bļe Trrrrrrr Die bitcheez!
Atpakaļ uz augšu Go down

HeLLboYKC

Postu skaits : 27
Pievienojies : 01.08.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Tērvete

mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitimePirmdiena Septembris 20, 2010 9:44 pm

ir atnakusas engelacis tgd tik jaliek klaat Viss čotka!
Atpakaļ uz augšu Go down

Sponsored content


mans drapaks _
PostTēma: Re: mans drapaks   mans drapaks I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

mans drapaks

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Forums :: Showoff's-