SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 Piaggio +yy

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
AutorsZiņojums
Monster Energy
Monster Energy

Postu skaits : 39
Pievienojies : 22.10.10
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Ventspils

Piaggio +yy _
PostTēma: Piaggio +yy   Piaggio +yy I_icon_minitimePiektdiena Februāris 11, 2011 10:21 pm

Sveiki.
Man uzradās jautājums par motora pārlikšanu uz Yiying 50QT-02. Piemēram man daudz maz izskatās ,ka es uz savu drapaku varētu uzbāst gileras motoru jo vinam ir apakšējais stiprinājums. Vai tā tiešām varētu izdarīt un ko vēl varbūt man tur vajadzētu mainīt. Un Piaggio motors man arī varētu derēt? Elrelbeldal Yeee!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sanco
Sanco

Postu skaits : 81
Pievienojies : 02.08.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Piaggio +yy _
PostTēma: Re: Piaggio +yy   Piaggio +yy I_icon_minitimeSestdiena Februāris 12, 2011 2:25 am

Monster Energy rakstīja:
Sveiki.
Man uzradās jautājums par motora pārlikšanu uz Yiying 50QT-02. Piemēram man daudz maz izskatās ,ka es uz savu drapaku varētu uzbāst gileras motoru jo vinam ir apakšējais stiprinājums. Vai tā tiešām varētu izdarīt un ko vēl varbūt man tur vajadzētu mainīt. Un Piaggio motors man arī varētu derēt? Elrelbeldal Yeee!
gilerai ir piaggio motors Haha viss drīzāk ka būs jāpārmetina rāmis
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Piaggio +yy _
PostTēma: Re: Piaggio +yy   Piaggio +yy I_icon_minitimeSestdiena Februāris 12, 2011 3:43 am

rāmis nebūs jāparmetina. nja man ar vsp tas intresētu. bet nu manuprāt visam vajadzētu derēt.
Atpakaļ uz augšu Go down

Sponsored content


Piaggio +yy _
PostTēma: Re: Piaggio +yy   Piaggio +yy I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

Piaggio +yy

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Citi temati :: Sarunas-