SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 Lauku aizpildes krāsa

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
AutorsZiņojums
uvixx55
uvixx55

Postu skaits : 4
Pievienojies : 19.06.10
Dzīvesvieta : Cēsis->Līvi

Lauku aizpildes krāsa _
PostTēma: Lauku aizpildes krāsa   Lauku aizpildes krāsa I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 19, 2010 12:42 am

Lauku aizpildes krāsai labāk būtu jābūt baltai nevis melnai savaadaak nevar redzeet ko raksta...

Šis ir svarīgi
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

Lauku aizpildes krāsa _
PostTēma: Re: Lauku aizpildes krāsa   Lauku aizpildes krāsa I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 19, 2010 12:49 am

uvixx55 rakstīja:
Šis ir svarīgi

Es īsti nesapratu, ko tu domāji ar šo... Pārfrāzē lūdzu Haha
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Lauku aizpildes krāsa _
PostTēma: Re: Lauku aizpildes krāsa   Lauku aizpildes krāsa I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 19, 2010 5:41 am

ieceļiet mani šeit par moderatoru un seit bus kartiba Viss čotka! sanak diezgan biezi sedet seit un tadelj ari ir sads priekslikums.
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

Lauku aizpildes krāsa _
PostTēma: Re: Lauku aizpildes krāsa   Lauku aizpildes krāsa I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 19, 2010 5:59 am

Marčello rakstīja:
ieceļiet mani šeit par moderatoru un seit bus kartiba Viss čotka! sanak diezgan biezi sedet seit un tadelj ari ir sads priekslikums.

Marčello, uzraksti pieteikumu ŠEIT un principā Mehāniķa status tev būs rokā! Tikai atceries, ka, ja neko nedarīsi tiesības noņemšu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

Lauku aizpildes krāsa _
PostTēma: Re: Lauku aizpildes krāsa   Lauku aizpildes krāsa I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 19, 2010 6:15 am

nevar tur neko uzrakstit jo rada uzreiz sita : Atvainojamies, bet tikai lietotāji ar speciālu pieeju var atbildēt uz ziņojumiem forumā.
Atpakaļ uz augšu Go down
uvixx55
uvixx55

Postu skaits : 4
Pievienojies : 19.06.10
Dzīvesvieta : Cēsis->Līvi

Lauku aizpildes krāsa _
PostTēma: Re: Lauku aizpildes krāsa   Lauku aizpildes krāsa I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 19, 2010 3:50 pm

OutLaw rakstīja:
uvixx55 rakstīja:
Šis ir svarīgi

Es īsti nesapratu, ko tu domāji ar šo..piemeeram tagad kur es rakstu es vispaar neredzu ko res rakstu .
un to ko citi un Qvoutoju arī rādās nelna bilde!!! :(redzu tikai sarkano pasviitrijumu Lauku aizpildes krāsa 610796. Pārfrāzē lūdzu Haha



UN veel tads gļuks -Flood control is active on this forum, please wait 45 second(s) before replying or posting.

Flood control is active on this forum, please wait 45 second(s) before replying or posting.
Flood control is active on this forum, please wait 45 second(s) before replying or posting.
tas nejkur neder Lauku aizpildes krāsa 610796
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

Lauku aizpildes krāsa _
PostTēma: Re: Lauku aizpildes krāsa   Lauku aizpildes krāsa I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 19, 2010 5:29 pm

uvixx55 rakstīja:
OutLaw rakstīja:
uvixx55 rakstīja:
Šis ir svarīgi

Es īsti nesapratu, ko tu domāji ar šo..piemeeram tagad kur es rakstu es vispaar neredzu ko res rakstu .
un to ko citi un Qvoutoju arī rādās nelna bilde!!! :(redzu tikai sarkano pasviitrijumu Lauku aizpildes krāsa 610796. Pārfrāzē lūdzu Haha



UN veel tads gļuks -Flood control is active on this forum, please wait 45 second(s) before replying or posting.

Flood control is active on this forum, please wait 45 second(s) before replying or posting.
Flood control is active on this forum, please wait 45 second(s) before replying or posting.
tas nejkur neder Lauku aizpildes krāsa 610796

pagaidām jāpaciešas. līdz scooter-primat.lv nomierināsies, tas tā arī paliks. (pāris dienu laikā, cerams, nebūs vairs nepieciešamības šim.)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/

Sponsored content


Lauku aizpildes krāsa _
PostTēma: Re: Lauku aizpildes krāsa   Lauku aizpildes krāsa I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

Lauku aizpildes krāsa

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Citi temati :: Sarunas-