SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 4t Čaina tuning

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorsZiņojums
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 05, 2010 8:17 pm

Izdomaju prikola pēc ielikt savu čainu.

Krc fāters man vinju nosponsoreja tiklīdz man palika 14gadi nu sakan ka vins manā ipašumā ir nepilnu pus otru gadu. Nopirku ķīnieti jo tad kad pirku nezināju nekādus scoter forumus un nezinaju ari neko par ķīniešiem un firminiekiem. bet biju dzirdējis to kad tip 2t ir daudz jaudigaki nekā 4t. nu bet 4t roleri panjemu jo tad kad pirku roleri saimnieks teica kad vins iet uz 80 pirmo reizi izbraucot vsp ar roleri man tik tiešām likās kad vins iet vnk zvērā +vēl man ļoti patika vizuālais un mēs vinu nopirkām (+vēl man deva ķiveri līdzi Haha ) Nobraukāju pagajušo sezonu un tiesi septembra sākumā man vins sāka aizvien negribīgāk un negribgāk lekt tad nu kadu jauku dienu vins vsp neleca. (biju nobraucis jau 6000km) Tad nu sākām meklēt kas pa vainu ka tā notika. sakuma domājām kad aķīts vainigs,pielikam pie mašīnas aķīti un kkur stundu darbinot un špricējot benzinu pa taisno pieleca bij tā kāmēr motors silts tikmēr leca mierīgi bet kad auksts tad vsp praktiski neleca. tā kā nevarējām atrast kas pa vainu tad vedām uz vienu gaļimu servisu tur roleris nostāvēja 2ned un vini tip teica kad iespējams ir vainīga aizdedze un cdi lai uzinātu vai 100% aizdedze un cdi ir vaininieki vini mums teica kad ir jāved uz kkadu diagnostiku un tas maksās kkur 150ls. mēs izdomājam kad naher mums tas ir vajadzīgs tadu sumu maksāt tiem pidariem pasutijam vinus N***j un iznemam no ta servisa ārā. tad sanaca aiznemties cdi un aizdedzi no viena cilvēka uzlikām un nekādu izmainu nebija. mes bezmaz vai bija parbaidijusi visu elektroniku un izlēmām sakt ķerties pie cilindra utt. icēlām motoru nonemam galvu utt un konstatējām kad vainīga bija kompresija ,jo gredzeni bija iedeguši. nu tad mēs nonemām gredzenus no virzulja un ielikam gredzenus peldeties benzina bet virzuli ar loti loti smalku smilspapiru nosīpējam un ari likam peldēties benzīnā,pec tam visu salikam kopā un pielaidu ar pirmo. tad bija kkur septembra beigas pabraukāju kkadu mēnesi un tad jau bij sniegs un beidzu ar vinju braukāt. un konstatēju to kad man jau vairs neapmierina kā viņš iet un gribas kko ātrāku tad bij cilvēks kurs man varēja pa lēto izslipet galvu. tad izslīpēja man galvu nopirku es hebo gaisa filtru un salikam visu kopa un saregulējām raviens bija bis labāks bet man ar to nepietika tad nu sanāca pa lētām naudām dabut 80cc cili uzliku to bet parplisa gazes trosīte tad kkur kādas 2vas nedēļas roleri nekustināju jo krāju naudu gazes trositei. sakrāju naudu uzliku bet konstatēju to kad vajaga lielāku dīzi tad nu krāju tad man neizdevās viens darijums lidz ar to nedabuju visu dizes komplektu bet gan tikai 98# dīzi ,tad uzliku vinju bet bij par lielu tatad vajaga 96#dīzi pa to laiku kāmēr krāju naudu dīžu komplektam čakarējos gar vizuālo uzčiņiju amortinja paaugstinātāju sanāca ļoti labi un tagad sanaca baigā šaizes tani brauciena kad parbaudiju ka ir braukt ar paaugstinātāju man aizdedzei izlidoja ārā tas skruves ar kuram ir pieskrūvēts impulsa devējs un vins pret to plastmasas ventilatoru sašķīda līdz ar to tagad krāju naudu gan dīzēm gan ari aizdedzei, bet pa to laiku taisu slēgto pakaļu utt. tad nu lūk bildes.

tads izskatijas pašā sakumā

4t Čaina tuning 1275739210

tāds izskatijas ziemā

4t Čaina tuning 1275739720

un tāds izskatijas kad bija tā izslipētā galva.

4t Čaina tuning 1275739810


Pagaidām motora ir

80cc cilis
Izslīpēta galva
Hebo sporta gaisa filtrs
un kkadi 5,5g rulīši.


nākotnē ir doma:

Mallosi dzeltenas vai ari sarkanās atsperītes.

kkads sporta vario ir doma par speedcontrol

kā ari bis garāka siksna.

no stylinga:
tagad:

pagaidam ir numurs pie vario

un amortinju paaugstinatajs.

Kā ari top salaistā pakaļa.

Nākotnē.

str8 pakaļējā lampa ar pavarotiem

Kā ari sporta stūre un jauns krāsojums.
Atpakaļ uz augšu Go down
zNs
zNs

Postu skaits : 13
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Valmiera

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 05, 2010 10:12 pm

Bet vai čainu ir vērts celt augšā? 1h pabrauc 23h taisi. Haha

Nu dažiem čainiem iet iekšaā aerox motors. Ieliec to un tad visiem pagalma puikām rādi kāa verāas. Trrrrrrr
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeSvētdena Jūnijs 06, 2010 2:01 am

ja ta butu ka saki kad 1h pabrauc un 23h taisi tad nemaz netunetu. Bet nav jau ari intresanti kad visi tik nem un tune vainu minareli vainu piaggio motorus. Kkad velak ir doma likt kādu 100cc vai 125cc piaggio motoru. un man neiet minarelli man iet piaggio motors.
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeSvētdena Jūnijs 06, 2010 2:50 am

varēji lielākas bildes ielikt :)

pēc izskata nemaz nav slikts patiesībā, ja piestrādā pie tā, tad tas varētu pat teikt, ka neatpaliek no visiem aeroxiem un sr'kām....

cik tad iet?

PS.
Varu piedāvāt ~400km brauktu (svežaks) naraku sport variatoru...


EDIT:
nav nemaz tās čainis tādi tik trakas, ja prātīgi lieto tad viss bumbās, vienkārši lieta tāda, ka viņiem izturība mazāka nekā piem itāļiem vai japāņiem, tāpēc, ja piemēram pabrauc kādu dienu ar nedaudz nepareizu degmaisījumu, itālim vai japānim var nekas diži arī nemainīties, bet ķīnietis var noklemmēt... tur tā atšķirība.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimePirmdiena Jūnijs 07, 2010 12:09 am

pagaid'am baig'a krize man. vel tā ar labi noreguletu vinju nesmu izbraucis.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeTrešdiena Jūnijs 09, 2010 12:25 am

Tatad rekur bildite ar manu uber kroto aizdedzes impulsa devēju. Like that shit!

4t Čaina tuning 1276014255


Mos kadam ir kads tads lieks garaza vai majas un var man vainu adot vai ari nopārdot? Sadauzam glāzes

un rekur mana milaka mana rolera bilde nezinu kas bet kaut kas loti vinja piesaista

4t Čaina tuning 1276014485
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeTrešdiena Jūnijs 09, 2010 1:02 am

Marčello rakstīja:
Tatad rekur bildite ar manu uber kroto aizdedzes impulsa devēju. Like that shit!

4t Čaina tuning 1276014255


Mos kadam ir kads tads lieks garaza vai majas un var man vainu adot vai ari nopārdot? Sadauzam glāzes

un rekur mana milaka mana rolera bilde nezinu kas bet kaut kas loti vinja piesaista

4t Čaina tuning 1276014485

tas nav gluži impulsa devējs, tas drīzāk ir impulsa uztvērējs - pick up's.

Pick up'u nedomāju, ka atsevišķi tā dabūsi, labāk pameklē stock aizdedzi pa 10 ls var mierīgi dabūt! Sadauzam glāzes
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeTrešdiena Jūnijs 09, 2010 2:57 am

nja tip ir piedavajums pa 8ls bet ta pat naw to pasu 8ls bet poh driz dabusu velvienu 50cc 4t roleri un no ta panjemsu
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators
RXT
RXT
Moderators
Postu skaits : 200
Pievienojies : 31.05.10
Dzīvesvieta : Cēsis

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeTrešdiena Jūnijs 09, 2010 3:02 am

Ir ok! :)
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeTrešdiena Jūnijs 09, 2010 3:15 am

pagaidam ir ok bet gribu izdabut no vinja konču.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeCeturtdiena Jūnijs 17, 2010 3:48 am

krc ta nesen bija tada problema kad nekadigi nevarejam dabut nost magnetu. jo manam home made novelcējam pārāvām vītni tad nu nopirku magnēta novelcēju un aizdedzi un sodien visu saliku ir ta kad roleris iet zbis bet ir divas lietas kas nepatīk. 1) kad aiziet kkur līdz 65 pec spido roleris sak taka raustities. 2) kad kadu ilgaku laiku pabrauka un tad taa iet pilna ručkā un pēkšni viņu atlaiž roleris taka šķauda. kas varetu bus pa vainu ir aizdomas kad dize ir vaina bet nezinu kadu likt lielaku vai mazaku jo pagaidam ir pati lielaka kada vsp ir pieejama priekš 4 t ķinieša.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeOtrdiena Jūnijs 22, 2010 1:38 am

tatad reku ir dazas pavisam svaigas (šodienas) bildes kads vins man tagad izskatas.

4t Čaina tuning 1277141661

4t Čaina tuning 1277141776
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeSestdiena Jūnijs 26, 2010 3:45 pm

Aizvakar beidzot dabuju dīzes un beidzot ari normāli iet .


Pēdējo reizi labojis Marčello Svētdena Jūnijs 27, 2010 4:30 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeSvētdena Jūnijs 27, 2010 12:52 am

Marčello rakstīja:
Aizvakar beidzot dabuju dīzes un beidzot ari normāli iet sodien bus bilde.

njam man arī noderētu dīžu komplekts...

moš kāds grib samainīt? man ir no 88-108 ... vajag mazākas...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeSvētdena Jūnijs 27, 2010 4:32 pm

nja tagad platnots vinjam ir ar laiku ielikt Naruku siksnu jo sita paļubom drīz plisī,s sarkanas Malosi mazās atsperītes (kuras man ir bet nevaru ielikt jo nevaru dabut sajugu vaļā),Kadu sporta vario (iespējams kad vainu speedcontrol vai ari kādu naruku) un 24mm karbi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeOtrdiena Jūnijs 29, 2010 1:15 am

krc ta sodien izdomaju uzmaukt vel vienu paaugstinataju savai čainai tikai lai pastitos cik augstu bus pakaļa. Aizņēmos no drauga rolera paaugstinataju un uzmaucu nu lūk ari rezultāts (man jau patik)

4t Čaina tuning 1277745032

4t Čaina tuning 1277745123
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeOtrdiena Jūnijs 29, 2010 5:14 am

mm iz`tās tīri forši! :))

tik skaties, uzmanīgi, leņķus ievēto stiprinājumiem, lai nepārlūzt Focus pocus!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 08, 2010 12:47 am

šodien nopirku jaunu sveci un beidzot dzirkstele ir laba un ari sataisiju kurbuli un beidzot varu droši braukt un slapet viņu savadak visu laiku vajadzēja baidīties kad noslaps jo varēju pielaist tikai ar urbi. Like that shit! Like that shit! Rīt vel varbut dabūsu #94 dīzi un tad redzēs kā ies jo tagad stav 92dīze un prasas biš lielāku. Ka ari nesen ieliku mazas sarkanas malosi atsperes.
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 08, 2010 1:34 am

Marčello rakstīja:
šodien nopirku jaunu sveci un beidzot dzirkstele ir laba un ari sataisiju kurbuli un beidzot varu droši braukt un slapet viņu savadak visu laiku vajadzēja baidīties kad noslaps jo varēju pielaist tikai ar urbi. Like that shit! Like that shit! Rīt vel varbut dabūsu #94 dīzi un tad redzēs kā ies jo tagad stav 92dīze un prasas biš lielāku. Ka ari nesen ieliku mazas sarkanas malosi atsperes.

man ir dīzes no 88-110 :)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 08, 2010 2:57 am

nu man neder parastas dizes kuras ir 5mm un 6mm man vajaga 4mm dīzes un rit es sc.lv samainisu vienu savu pret #94 dizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimePirmdiena Jūlijs 12, 2010 3:33 am

Krc sanaca Baiga nelaime vienu dienu ar draugu praktiski visu laiku braukajam un tad braucam un pekšni noslāpa un ripoja. Kurbuleju kurnuleju bet nekaa. aizstūmāmies uz garāžu un konstateju to kad man kleme. Kc iemesls ir sprost gredzens vins parplisa un tika cili un pamatigi paardija vinju. Kompresija vairs naw ta pat kāgarigais škrobe pamatiga pat pilnigi vairs neko negribas darit. Naksies krāt naudu jaunam cilim un tas butu Naruku 72cc cilis. Bet tas viss ticamak kad taps pa ziemu. tad uzliku atpakaļ stock cili saskruveju visu utt skrūvēju iekšā sveci un nedaudz ieskrūvēju bet navareju pievilkt jo aprāvu vītni galvai. nu poh panjemam pielaidam bis pabraucu un peksnji vnk izpūta sveci krc vajaga dabut jaunu galvu un tad vins bus ejos bet nu jau ne ka 80cc bet gan ka stock. 4t Čaina tuning 610796
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 15, 2010 5:48 pm

Rekur paris bildites kā viņš izskatijas 1nu dienu pirms tas klemes 4t Čaina tuning 610796

4t Čaina tuning 1279187166

4t Čaina tuning 1279187252

Tani diena vel bija atlicis tikai nokrasot slegto pakaļu,diskus un sietiņus.
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 15, 2010 5:57 pm

bljadj tie sprostgredzani tā tracina ārā !! Die bitcheez!

man liekas pusei no braucējiem, kuriem noklemme iemesls ir tas sūds sīkais..

un galvenais, ka visdrīzāk jau, ka ražotāji tieši ar tādu nodomu arī viņus tik hujovus taisa,l ai būtu vairāk pircēju.. psc Graarrarrarar Haha

klau tu esi no jūrmalas vai no rīgas?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 15, 2010 6:57 pm

es no jūrmalas. njam ir baigais pisaks ar tiem jibanutajiem sprost gredzeniem.
Atpakaļ uz augšu Go down

Cortez

Postu skaits : 4
Pievienojies : 21.07.10

4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 21, 2010 3:45 am

nu prieksh chainas tas jau ir baigi kruti =]
pacanskijs variants xD
Atpakaļ uz augšu Go down

Sponsored content


4t Čaina tuning _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

4t Čaina tuning

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 9Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Forums :: Showoff's-