SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 4t Čaina tuning

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorsZiņojums
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimeOtrdiena Oktobris 12, 2010 2:07 am

raivens97 rakstīja:
cik maxaaja tas smilshotaajs?

to es paturēšu noslēpumā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimeSestdiena Oktobris 16, 2010 1:34 am

krc rekur disku gala rezultāts:

4t Čaina tuning - Page 5 1287164048

ka ari dabuju uzgriezi kloķenei un rit likšu kopā. un nakam 5dien sitīšu dūmā Super!
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimeSestdiena Oktobris 16, 2010 11:44 pm

Sodien baigi labā diena dabuju gnomu saliku motoru un dabuju arī naudu lai varu nopirkt visas nepieciešamās detaļas lai brauktu.

motors:

4t Čaina tuning - Page 5 1287243764

4t Čaina tuning - Page 5 1287243794

kā ari sodien ar useru Fast (no s-p.lv) aizkausējam caurumus un nospaktelejam aizmugurējo plastmasu.
un ari izlēmām kad jākrāso roleris baltā krāsā. tad nu taps balts ar dažiem melniem akcentiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimeSvētdena Oktobris 17, 2010 12:23 am

Buus zbis 4t Čaina tuning - Page 5 402681 Super!

a man jautaajums pie reizes-motora plastikas var nonjemt lai nokraasotu neceljot aaraa motoru?lkm jau var,es domaaju prost iznjemt benjkji un nonjemt?

Ps.man liekas ka balts ar melniem uzraxtiem uz prieksheejaas plastikas saana labi izskatiitos,tikai uzraxtus baigi daudz nevajag. Viss čotka!
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimeSvētdena Oktobris 17, 2010 1:17 am

raivens97 rakstīja:
Buus zbis 4t Čaina tuning - Page 5 402681 Super!

a man jautaajums pie reizes-motora plastikas var nonjemt lai nokraasotu neceljot aaraa motoru?lkm jau var,es domaaju prost iznjemt benjkji un nonjemt?

Ps.man liekas ka balts ar melniem uzraxtiem uz prieksheejaas plastikas saana labi izskatiitos,tikai uzraxtus baigi daudz nevajag. Viss čotka!


nezinu kā hondai bet savam varu neceļot ara moturu noņemt dzeses plastikas.

es ar ļoti ceru kad bus zbis. rit bus bilde no aizmugurējās plastmasas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 18, 2010 12:02 am

šodien atkal sadariju daudz labas lietas un tās ir : uzliku priekšējo disku,ieliku motoru atpakal rāmī,nošpaktelēju priekšējo plastmasu,atrisinaju problemu ar gazes trosīti,paslīpeju plastmasas un nedaudz nogruntēju aizmugurejo plastmasu.

tad nu līk bildes no manas deltas Super!

4t Čaina tuning - Page 5 1287331167

4t Čaina tuning - Page 5 1287331197


un reku bildes no aiztaisitajiem caurumiem aizmugurēja plastmasā.

4t Čaina tuning - Page 5 1287331323

4t Čaina tuning - Page 5 1287331344
Atpakaļ uz augšu Go down

Loyd

Postu skaits : 13
Pievienojies : 20.06.10

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 18, 2010 5:41 pm

Cerams pakaļu noslīpēji kārtīga savādāk.... .. pa seju?


Bet prasās cita krāsa ( balta) tad būs vnk kruti ar melniem akcentiem!
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 18, 2010 8:22 pm

Loyd rakstīja:
Cerams pakaļu noslīpēji kārtīga savādāk.... .. pa seju?


Bet prasās cita krāsa ( balta) tad būs vnk kruti ar melniem akcentiem!

viss izlemts būs balts ar melnu salonu un paris akcentiem

un jaa protams kad noslīpēju Haha

P.S 5dien isepejams kad nogruntēsu priekšējo un aizmugurējo plastmasu jau pavisam.

bet ar panu ir dažas idejas ko izdarīt,gribās uztaisit tadu kā streetfighteriem tads kā ķilis bet tur gan vajadzēs pirkt stiklašķiedru tpc ari to negruntēsu pagaidām.
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 18, 2010 8:41 pm

kaa jau teicu buus zbis,bet man kkaa liekas ka tas orgjinaalais izpuuteejs kkaa bojaa skatu Suspect
Atpakaļ uz augšu Go down

Loyd

Postu skaits : 13
Pievienojies : 20.06.10

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 18, 2010 9:32 pm

4t čainai nav jēgas meklēt kkādu tur izpūtēju un viņam viņš ir daudz maz smuks, citiem činčikiem ir nesmukākas trubas.
Atpakaļ uz augšu Go down

Loyd

Postu skaits : 13
Pievienojies : 20.06.10

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 18, 2010 9:35 pm

Marčello rakstīja:
Loyd rakstīja:
Cerams pakaļu noslīpēji kārtīga savādāk.... .. pa seju?


Bet prasās cita krāsa ( balta) tad būs vnk kruti ar melniem akcentiem!

viss izlemts būs balts ar melnu salonu un paris akcentiem

un jaa protams kad noslīpēju Haha

P.S 5dien isepejams kad nogruntēsu priekšējo un aizmugurējo plastmasu jau pavisam.

bet ar panu ir dažas idejas ko izdarīt,gribās uztaisit tadu kā streetfighteriem tads kā ķilis bet tur gan vajadzēs pirkt stiklašķiedru tpc ari to negruntēsu pagaidām.



Tu taisi tā lai 1dien ir gatavs!!! Mēs tevi gaidam ar rezultātu!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 18, 2010 11:05 pm

Loyd rakstīja:
Marčello rakstīja:
Loyd rakstīja:
Cerams pakaļu noslīpēji kārtīga savādāk.... .. pa seju?


Bet prasās cita krāsa ( balta) tad būs vnk kruti ar melniem akcentiem!

viss izlemts būs balts ar melnu salonu un paris akcentiem

un jaa protams kad noslīpēju Haha

P.S 5dien isepejams kad nogruntēsu priekšējo un aizmugurējo plastmasu jau pavisam.

bet ar panu ir dažas idejas ko izdarīt,gribās uztaisit tadu kā streetfighteriem tads kā ķilis bet tur gan vajadzēs pirkt stiklašķiedru tpc ari to negruntēsu pagaidām.



Tu taisi tā lai 1dien ir gatavs!!! Mēs tevi gaidam ar rezultātu!!!

pa 1dienu nezinu vai tieku bet nu jau esmu baltu grunti nopircis taka bus balts Haha un pavasari krasosu baltus plastmasus ar pistoli. bet nu zinu kad 5dien bus first start.
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 18, 2010 11:36 pm

Marčello rakstīja:
Loyd rakstīja:
Marčello rakstīja:
Loyd rakstīja:
Cerams pakaļu noslīpēji kārtīga savādāk.... .. pa seju?


Bet prasās cita krāsa ( balta) tad būs vnk kruti ar melniem akcentiem!

viss izlemts būs balts ar melnu salonu un paris akcentiem

un jaa protams kad noslīpēju Haha

P.S 5dien isepejams kad nogruntēsu priekšējo un aizmugurējo plastmasu jau pavisam.

bet ar panu ir dažas idejas ko izdarīt,gribās uztaisit tadu kā streetfighteriem tads kā ķilis bet tur gan vajadzēs pirkt stiklašķiedru tpc ari to negruntēsu pagaidām.



Tu taisi tā lai 1dien ir gatavs!!! Mēs tevi gaidam ar rezultātu!!!

pa 1dienu nezinu vai tieku bet nu jau esmu baltu grunti nopircis taka bus balts Haha un pavasari krasosu baltus plastmasus ar pistoli. bet nu zinu kad 5dien bus first start.

oiii,tu man tgd atgaadinaaji,ka man arii ir kraasu pistole,laikam baloninjus pa velti pirku Haha Elrelbeldal Sienofīls
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimeOtrdiena Oktobris 19, 2010 2:33 am

raivens97 rakstīja:
Marčello rakstīja:
Loyd rakstīja:
Marčello rakstīja:
Loyd rakstīja:
Cerams pakaļu noslīpēji kārtīga savādāk.... .. pa seju?


Bet prasās cita krāsa ( balta) tad būs vnk kruti ar melniem akcentiem!

viss izlemts būs balts ar melnu salonu un paris akcentiem

un jaa protams kad noslīpēju Haha

P.S 5dien isepejams kad nogruntēsu priekšējo un aizmugurējo plastmasu jau pavisam.

bet ar panu ir dažas idejas ko izdarīt,gribās uztaisit tadu kā streetfighteriem tads kā ķilis bet tur gan vajadzēs pirkt stiklašķiedru tpc ari to negruntēsu pagaidām.



Tu taisi tā lai 1dien ir gatavs!!! Mēs tevi gaidam ar rezultātu!!!

pa 1dienu nezinu vai tieku bet nu jau esmu baltu grunti nopircis taka bus balts Haha un pavasari krasosu baltus plastmasus ar pistoli. bet nu zinu kad 5dien bus first start.

oiii,tu man tgd atgaadinaaji,ka man arii ir kraasu pistole,laikam baloninjus pa velti pirku Haha Elrelbeldal Sienofīls

nu ja baloniņos pus tāds kad lēti sanak nokrāsot bet nau tik kvalitatīvi kā ar pistoli tpc ari ieteiktu krāsot ari ar pistoli. es tik plastmasas gruntēšu ar baloniņiem parejo ar pistoli.
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimeTrešdiena Oktobris 20, 2010 1:29 am

Marčello rakstīja:
raivens97 rakstīja:
Marčello rakstīja:
Loyd rakstīja:
Marčello rakstīja:
Loyd rakstīja:
Cerams pakaļu noslīpēji kārtīga savādāk.... .. pa seju?


Bet prasās cita krāsa ( balta) tad būs vnk kruti ar melniem akcentiem!

viss izlemts būs balts ar melnu salonu un paris akcentiem

un jaa protams kad noslīpēju Haha

P.S 5dien isepejams kad nogruntēsu priekšējo un aizmugurējo plastmasu jau pavisam.

bet ar panu ir dažas idejas ko izdarīt,gribās uztaisit tadu kā streetfighteriem tads kā ķilis bet tur gan vajadzēs pirkt stiklašķiedru tpc ari to negruntēsu pagaidām.



Tu taisi tā lai 1dien ir gatavs!!! Mēs tevi gaidam ar rezultātu!!!

pa 1dienu nezinu vai tieku bet nu jau esmu baltu grunti nopircis taka bus balts Haha un pavasari krasosu baltus plastmasus ar pistoli. bet nu zinu kad 5dien bus first start.

oiii,tu man tgd atgaadinaaji,ka man arii ir kraasu pistole,laikam baloninjus pa velti pirku Haha Elrelbeldal Sienofīls

nu ja baloniņos pus tāds kad lēti sanak nokrāsot bet nau tik kvalitatīvi kā ar pistoli tpc ari ieteiktu krāsot ari ar pistoli. es tik plastmasas gruntēšu ar baloniņiem parejo ar pistoli.

taa lkm arii dariishu,tikai vspirms jaadabuun normaali plastmasi kkur Sadauzam glāzes
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimeSestdiena Oktobris 23, 2010 2:17 am

Šodien beidzot pielaidu viņu Like that shit! rūc afigena un ar motoru ari viss čotka let ar pirmo un nekas netek Like that shit! vienīgais šodien tehnisku iemeslu dēļ nedabuju filtru bet nu to man rīt aizdos tad saregulēšu un varēšu braukāt. Super!

reku viena bilde kā izskatijās vel pa dienu :



4t Čaina tuning - Page 5 1287771364

tagad viņš izskatas labak jo uzliku kartigi aizmugurejo plastmasu un izskatas vnk ahujena,no ta bilde būs rīt kā ari rit uzčiņīšu vienu fīču un cerams ari saregulēšu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimeSvētdena Oktobris 24, 2010 4:07 am

krc nopirku filtru sodien Like that shit! nogruntēju priekšējo plastmasu un aizmugurejo. salaboju aizmugurejo dubļinieku un nokrāsoju spidigi melnaa krāsa. krc ja sanaks tad rit bus bilde ka viņš izskatas saskrūvēts kopa (balts) jo man ir balta grunts.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 25, 2010 1:43 am

Sodien daudz vai maz saskrūvēju koopa ka izskatisies balts (ta ir tikai grunts,bet roleris bus spidigi balts krasoyts ar pistoli) rezultāts ritigi patik Like that shit! tik priekšējam plastmasa to restīti doma ir krāsot melnu.

lab reku bildes:

4t Čaina tuning - Page 5 1287942118

4t Čaina tuning - Page 5 1287942154
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 25, 2010 1:51 am

skaisti! Super!

a salonu arii kraasosi? Do šurp!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 25, 2010 1:53 am

raivens97 rakstīja:
skaisti! Super!

a salonu arii kraasosi? Do šurp!!

salons buus spidigi melns krasošu ar pistoli gan arejas plastmasas gan ari salonu
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 25, 2010 2:32 am

Marčello rakstīja:
raivens97 rakstīja:
skaisti! Super!

a salonu arii kraasosi? Do šurp!!

salons buus spidigi melns krasošu ar pistoli gan arejas plastmasas gan ari salonu

buus zbis Aha!
Atpakaļ uz augšu Go down
kazlēns
kazlēns

Postu skaits : 217
Pievienojies : 05.07.10
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Daugavpils

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 25, 2010 2:52 am

nnniiicee..man patiik evil look Aha!
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 25, 2010 3:04 am

kazlēns rakstīja:
nnniiicee..man patiik evil look Aha!

ta man tada ašā ideja radās un pašam ari drausmigi patik. dzive vsp vnk ideali izskatas. Super!
Atpakaļ uz augšu Go down
Monster Energy
Monster Energy

Postu skaits : 39
Pievienojies : 22.10.10
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Ventspils

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 25, 2010 3:05 am

Jā zbis Aha!
Savam arī tomēr domāju veikt uzlabojumus stylingā un motorā :)
Bet izlasot tavu rolluka info uzradās jautājums par 5,5g ruļļiem Cik labs ir Uzrāviens ? :) Cik sec uzrauj uz 45 vai 50 ? :)
Es nopikru 3g bet tie tomēr bija par vieglu 4t Čaina tuning - Page 5 610796 Tpc tgd doma panemt 5,5g :) Bet gribu zināt cik labs uzrāviens ir noteikti labāks nekā ar 6g rulliem ir ne? Yeee!
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitimePirmdiena Oktobris 25, 2010 3:11 am

5,5 man ir stock un tagad jau kantaini. nu tagad domaju ņemt sporta vario un jaunu rulīšu.
Atpakaļ uz augšu Go down

Sponsored content


4t Čaina tuning - Page 5 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 5 I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

4t Čaina tuning

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 5 no 9Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Forums :: Showoff's-