SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 4t Čaina tuning

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorsZiņojums
Monster Energy
Monster Energy

Postu skaits : 39
Pievienojies : 22.10.10
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Ventspils

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 08, 2010 4:06 am

Marčello rakstīja:
šodien nopirku sporta stūri ar plauktu,rulīšus un stage6 lielo uzlīmju lapu. riit bus bilde kā izskatas tagad mans roleris ar diviem paaugstinātājiem un sporta stūri. Super!

Kurā veicī iepirkies? :)
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 08, 2010 4:42 am

Monster Energy rakstīja:
Marčello rakstīja:
šodien nopirku sporta stūri ar plauktu,rulīšus un stage6 lielo uzlīmju lapu. riit bus bilde kā izskatas tagad mans roleris ar diviem paaugstinātājiem un sporta stūri. Super!

Kurā veicī iepirkies? :)

rulīšus un uzlīmes pirku sc.lv bet stūri ar plauktu no usera Alnis no s-p.lv



4t Čaina tuning - Page 7 1289162432

4t Čaina tuning - Page 7 1289162459

4t Čaina tuning - Page 7 1289162488

tajās bildēs tā stūre neizskatas tik sexigi cik dzīvē. Bet nu man drauzmīgi patīk kā ari tagad braukt ir ērtāk jo neskarās rokas pret ceļiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Monster Energy
Monster Energy

Postu skaits : 39
Pievienojies : 22.10.10
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Ventspils

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 08, 2010 4:57 am

Izskatās Aha!
Bet tad kad cel to dirsu augstāk motors līdz ar to arī vairs nestāv taisni un tā motora eļļa nesatek kkur citur kur vinai vajadzētu būt?
Es esmu uzcēlis arī dirsu augstāk,bet gribu vēl un tas morors baigi stāvs paliek tpc gribēju uznināt vai tas nekaitē pašam motoram,ka vinš tā stāv?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 08, 2010 4:59 am

njum - vizuāli ir ļoti smuki sanācis, vēl tikkai pannu vajag un sīkumus dataisīt un būs nu ļoti labi !

un stūre bildēs ar ritīg forši izskatās! :)) apsveicu ar pirkumu :>>


BET - atklāti runājot - es tavā vietā ieliktu iekšā citu dzinēju. 4t Čaina tuning - Page 7 761927
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 08, 2010 5:05 am

OutLaw rakstīja:
njum - vizuāli ir ļoti smuki sanācis, vēl tikkai pannu vajag un sīkumus dataisīt un būs nu ļoti labi !

un stūre bildēs ar ritīg forši izskatās! :)) apsveicu ar pirkumu :>>


BET - atklāti runājot - es tavā vietā ieliktu iekšā citu dzinēju. 4t Čaina tuning - Page 7 761927

zinu kopš šodienas pišanās sāku jau domāt par dzinēja maiņu. takā ja kādam ir kkads piaggio 4t dzinējs droši piedāvājiet.

un panna un priekšējais dubļinieks nav uzlikti tie vēl buus vnk panna pagaidām top.
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 08, 2010 5:17 am

Marčello rakstīja:
OutLaw rakstīja:
njum - vizuāli ir ļoti smuki sanācis, vēl tikkai pannu vajag un sīkumus dataisīt un būs nu ļoti labi !

un stūre bildēs ar ritīg forši izskatās! :)) apsveicu ar pirkumu :>>


BET - atklāti runājot - es tavā vietā ieliktu iekšā citu dzinēju. 4t Čaina tuning - Page 7 761927

zinu kopš šodienas pišanās sāku jau domāt par dzinēja maiņu. takā ja kādam ir kkads piaggio 4t dzinējs droši piedāvājiet.

un panna un priekšējais dubļinieks nav uzlikti tie vēl buus vnk panna pagaidām top.
a kāpēc tev tieši 4takteri gribās?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 08, 2010 5:52 am

OutLaw rakstīja:
Marčello rakstīja:
OutLaw rakstīja:
njum - vizuāli ir ļoti smuki sanācis, vēl tikkai pannu vajag un sīkumus dataisīt un būs nu ļoti labi !

un stūre bildēs ar ritīg forši izskatās! :)) apsveicu ar pirkumu :>>


BET - atklāti runājot - es tavā vietā ieliktu iekšā citu dzinēju. 4t Čaina tuning - Page 7 761927

zinu kopš šodienas pišanās sāku jau domāt par dzinēja maiņu. takā ja kādam ir kkads piaggio 4t dzinējs droši piedāvājiet.

un panna un priekšējais dubļinieks nav uzlikti tie vēl buus vnk panna pagaidām top.
a kāpēc tev tieši 4takteri gribās?

es tieši negribu 4t bet man gribot negribot ir jaliek 4t motors (ja mainu motoru) jo tas roleris teoretiski ir fāčuka un viņam kkas nezinu kas bet viņš baigi pret 2t roleriem un viņš man kategoriski aizliedz ielikt "viņa" rolerī 2t motoru Haha

bet nu pašā pašā kritiskākajā gadijumā vnk nopirkšu piaggio ac motoru un iemaukšu to.
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimeOtrdiena Novembris 09, 2010 12:21 am

smux,bet kkaa nevaru ieraudziit s6 uzliimes! Suspect
Atpakaļ uz augšu Go down
kazlēns
kazlēns

Postu skaits : 217
Pievienojies : 05.07.10
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Daugavpils

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimeOtrdiena Novembris 09, 2010 3:38 am

drusciņ neparasti bet ir lapppppsss...stūre liekas biš par lielu, nu bet tas manas domas Haha
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimeOtrdiena Novembris 09, 2010 4:28 am

kazlēns rakstīja:
drusciņ neparasti bet ir lapppppsss...stūre liekas biš par lielu, nu bet tas manas domas Haha


stage 6 uzlīmes uzlīmēšu tad kad buus nokrāsoti plastmasi!!!!!!!!

un tā stūre nau liela platumā tāda pati kā stock. nee stūre ir zbis. tad kas sāksies ritīgā ziema tad viņu nopulēšu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimeSvētdena Novembris 14, 2010 3:49 am

šodien izjacu ārā cili utt konstateju to kad pāzlūza eļas gredzeni līdz ar to iztaisijā vienu smuku švīku cilī bet ar to pašu roleris lec ahujena uzliku izslīpēto galvu un nedaudz paregulēju un rīt kārtīgi saregulēšu. taka iespējams kad dēļ tās švīkas roleris tā raustīties sak taka sākšu meklēt jaunu cili.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 15, 2010 12:27 am

krc tatad ir jamaina cilis jo dēļ tās švīkas ari raustās. cilis jau ir sarunāts un 3dien braukšu pakaļ. Sadauzam glāzes
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimeOtrdiena Novembris 16, 2010 4:17 am

šodien dabuju jaunu cili Like that shit!
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimeCeturtdiena Novembris 18, 2010 2:24 am

Šodien uzliku jauno cili tāds biš pabraukaju biju tāda starā jo viss bija čotka tad izdomaju vēlreiz izbraukt mazu likumiņu un blje jaa suka atkal pišās zajebala tā mauka, atkal raustās tik nesaprotu nahuja. cili nomainiju svečvadu ar pīpi nomainiju sveci ari nomainiju galvu ar nomainiju betg nu ka pišās ta pišās galigi nesaprotu kas pa huiņām.
Atpakaļ uz augšu Go down

Loyd

Postu skaits : 13
Pievienojies : 20.06.10

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimeCeturtdiena Novembris 18, 2010 4:31 am

Huiņa ir tāda kad tev drīz nobruks aizdedze!
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimeCeturtdiena Novembris 18, 2010 4:47 pm

nu es nez,bet mby karbiits pilns ar suudiem,vai jaaregulee,man vsmz riiga13 taa bij Haha
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimeCeturtdiena Novembris 18, 2010 5:18 pm

nee karbis čist tas nav, viss drīzāk aizdedze piš padarīšanu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 29, 2010 12:00 am

Lūk bilde kā mana kuce izskatās pašlaik.

4t Čaina tuning - Page 7 1290959892

4t Čaina tuning - Page 7 1290959920

5dien sākšu jau pulēt stūri un plauktu. kā ari esmu jau nošpaktelējis un noslīpējis slēgto pakaļu
un aizmugurējos plastmasu.
Atpakaļ uz augšu Go down
kazlēns
kazlēns

Postu skaits : 217
Pievienojies : 05.07.10
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Daugavpils

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 29, 2010 1:19 am

rokas vēl nesalst? Haha
ja priekšējos āmīšus noalistu zemāk būtu kūūlīgak man liekas :)
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 29, 2010 1:49 am

kazlēns rakstīja:
rokas vēl nesalst? Haha
ja priekšējos āmīšus noalistu zemāk būtu kūūlīgak man liekas :)

es jau nebraukaju tagad. nu jā butu bet diemžēl nevar. bet nu būs dubļinieks un ar viņu buus daudz labāk .
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators
RXT
RXT
Moderators
Postu skaits : 200
Pievienojies : 31.05.10
Dzīvesvieta : Cēsis

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 29, 2010 1:52 am

viena no retajām ķīnām, kura man patīk Super!
nice Viss čotka!
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 29, 2010 2:32 am

RXT rakstīja:
viena no retajām ķīnām, kura man patīk Super!
nice Viss čotka!

paldies bet ja viss izdosies tad uz pavasari bus vsp ahujenā konča. Super!
Atpakaļ uz augšu Go down
kazlēns
kazlēns

Postu skaits : 217
Pievienojies : 05.07.10
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Daugavpils

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 29, 2010 2:42 am

Marčello rakstīja:
RXT rakstīja:
viena no retajām ķīnām, kura man patīk Super!
nice Viss čotka!

paldies bet ja viss izdosies tad uz pavasari bus vsp ahujenā konča. Super!
o bļāāāā..sakārdinājiii Haha
gaidam pavasari! U like what u c?
Atpakaļ uz augšu Go down
Sanco
Sanco

Postu skaits : 81
Pievienojies : 02.08.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 29, 2010 2:56 am

Aha! tik smuks bus!
Atpakaļ uz augšu Go down
raivens97
raivens97

Postu skaits : 154
Pievienojies : 06.06.10
Vecums : 27
Dzīvesvieta : ceesu raj.

4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitimePirmdiena Novembris 29, 2010 10:59 pm

taa tava kuce riktiig laba buus Haha
Atpakaļ uz augšu Go down

Sponsored content


4t Čaina tuning - Page 7 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 7 I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

4t Čaina tuning

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 7 no 9Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Forums :: Showoff's-