SCOOTER SPOT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCOOTER SPOT

LATVIAN SCOOTER-TUNING COMMUNITY
 
SatursPortalLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet
VIETA TIEŠI TAVAI REKLĀMAI! Vairak info: spied te! Reklāma cena sākot no 35 santīmiem dienā!

Share | 
 

 4t Čaina tuning

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down 
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorsZiņojums
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 21, 2010 8:24 pm

Šodien dabuju 72cc Naruku cili (47mm) un ari Galvu ar lielajiem vārstiem.

Reku bilde :

4t Čaina tuning - Page 2 1279714872

Kā ari izdomaju kad numuru likšu uz slēgtās pakaļas jo zb vinu visu laiku salocit kurbulējot.

Krc numurs stāvēs šādi:

4t Čaina tuning - Page 2 1279715022


Tagad tik jadabuj 4t eļļa un varēšu jau sākt visu likt kopā un regulēt.

Atpakaļ uz augšu Go down

Loyd

Postu skaits : 13
Pievienojies : 20.06.10

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 22, 2010 1:54 am

eu ja kas man ir tā eļļa, praktiski neiesākta no 4t rollera laikiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 22, 2010 3:55 am

eļļu jau dabuju bet ir viena problema vajaga sprost gredzenus un varēšu likt kopā. Like that shit!
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 22, 2010 3:56 am

Marčello rakstīja:
eļļu jau dabuju bet ir viena problema vajaga sprost gredzenus un varēšu likt kopā. Like that shit!

sprostinjus tikai jaunus ( !!! )
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 22, 2010 3:59 am

jap 6dien braukšu pirkt. facuks teica kad imanta itkā esot kkada bode kur tirgo vinjus un tadelj ari 6dien brauks pakaļ. un tad laikam 1dien vai 7dien likšu kopā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimePiektdiena Jūlijs 23, 2010 8:54 pm

tiko dabuju sprost gredzenus. tulit iesu likt kopā un regulēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 24, 2010 2:41 am

kas pa huinju krc aigāju uz garažu saliku visu cili visu visu saliku un sareguleju. Tad sāku regulēt karbi un ir tā kad nearvienu dīzi normāli neiet rolers taka ristas. Viss labak gāja ar 80 dīzi bet tik un tā rijas ciet. Izmēģinaju pilnīgi visas dīzes izņemot 94 kura man naw. kads zin kas pa vainu?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 24, 2010 2:53 am

Marčello rakstīja:
kas pa huinju krc aigāju uz garažu saliku visu cili visu visu saliku un sareguleju. Tad sāku regulēt karbi un ir tā kad nearvienu dīzi normāli neiet rolers taka ristas. Viss labak gāja ar 80 dīzi bet tik un tā rijas ciet. Izmēģinaju pilnīgi visas dīzes izņemot 94 kura man naw. kads zin kas pa vainu?

hujova, ka tev 4t, tur visādas nianses nāk klāt.. 4t Čaina tuning - Page 2 610796 bet principā varu ieteikt iztīrīt karbi - ļoti bieži gadās, ka kkāds sūdiņš maziņš ir kādā no ejām iestrēdzis un tad šitādi joki gadās, ja tas nepalīdz, nu tad jādomā ..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 24, 2010 3:00 am

a ja un velviena huinja ir es pirms iepriekšējo cili noklemēju papisu no karbja vienu skrūvi (benzīna padeves) un es ieskrūvēju prosta parastu skrūvi varētu būt viņa pie vainas?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 24, 2010 3:01 am

Marčello rakstīja:
a ja un velviena huinja ir es pirms iepriekšējo cili noklemēju papisu no karbja vienu skrūvi (benzīna padeves) un es ieskrūvēju prosta parastu skrūvi varētu būt viņa pie vainas?
pag, pag... benzīna padeves skrūve ir dīze un tās vietā tu neko citu nevarēji ieskrūvēt.. Haha moš tu domā gaisa skrūvi?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 24, 2010 3:03 am

naw tā gaisa skrūve. bet nu lai butu. nu kautvai to pasu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 24, 2010 3:30 am

Marčello rakstīja:
naw tā gaisa skrūve. bet nu lai butu. nu kautvai to pasu.
nu pag kā es tev varu pateikt var tas ietekmēt vai nevar ja es nezinu pa ko iet runa.

ja tu apgriezienu skrūvi ieskrūvēji, tad tas neko nevar izmainīt, ja tu gaisa skruvi ieskrūvēji, tad tas var izmainīt, ja tu dīzi ieskrūvēji tad - wtf? Haha
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 24, 2010 3:33 am

nu tā naw gaisa skrūve. un tā naw ne apgriezienu skrūve. es nez kas tā pa skrūvi
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 24, 2010 4:22 am

Marčello rakstīja:
nu tā naw gaisa skrūve. un tā naw ne apgriezienu skrūve. es nez kas tā pa skrūvi

nofočē :)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 24, 2010 4:39 am

rīt nofočēšu
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 24, 2010 11:29 pm

bļā kā man šitais viss jau ir apnicis. krc sodien salauzu pusmēnesi. gribeju pacelt augstāk adatu bet nekas nesanāca jo manam karbim nevar pacelt viņu un ari noregulet nesanāca. 4t Čaina tuning - Page 2 610796 tā jūtu kad šito sezonu tā ari nedabusu pabraukat jakrāj nauda un jaliek kāds piaggio 125cc 4t motors. Ja kadam ir liela vēlme var iegādāties cili kopa ar galvu kurai ir lielie vārsti pa 40ls un sajūgu ar sarkanajām mallosi atsperēm pa 10ls
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 31, 2010 3:27 am

Šodien piespiedu savu kucīti strādāt Like that shit! Krc pastāstīšu ka,kad pirku 72cc cili tad līdzi naca ari galva kurai ir lielie vārsti tad nu tākā es 72cc cili nevarēju saregulēt izdomaju uzlikt 50cc un to galvu un vnk uz haļavu ieliku 85 dīzi un pielaidu iet ļoti labi priekš 50cc :) bet prasas biš mazāka dīze bet regulēsu kārtīgāk kad dabusu jaunu pusmēnesi. Tātad pagaidam taisīsu vinu kā 50cc Un pa ziemu likšu kādu piaggio 125cc motoru. Tāka varat iegādātie manu 72cc cili ideālā stāvoklī un tikai 30Ls Viss čotka!
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 04, 2010 3:21 am

Tātad pa šo ne īpaši ilgo laiku ir noticis diezgan daudzkas. Krc vakar biju sc.lv un nopirku pusmēnesi un kurbuļa kājiņu. un tagad varu braukāties. Kā arī nogruntēju savu home made slēgto pakaļu un pieliku numuru pie viņas.

Tātad motorā:

50cc cilis
Galva ar lielajiem vārstiem
hebo filtrs
Mallosi sarkanas mazas atsperes
naraku dīze

Stylings:

Notonēts pakaļējāš lampas stikliņš
Home made underseat (slēgtā pakaļa)
jauni diski
noravēti pagriezieni
Kā ari dabuts vējstikliņš no Keeway Matrix

Vēl iecerēts:

Kāds sporta vario
sporta stūre
nokrāsot baltus diskus un ari pārkrāsot Pārējāš plastikas ķiršu sarkanas un spīdīgi melnas.

Tad nu lūk bildes:

4t Čaina tuning - Page 2 1280862435

4t Čaina tuning - Page 2 1280863210
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 04, 2010 4:12 am

Ou, Ou, Ou!

Slēgted assakaļa looks just wonderfull!

super!

zini, ko manuprāt derētu modificēt vai nomainīt? - izpūtēju! :) tad vizuālais būtu vnk superīgs! :)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeTrešdiena Augusts 04, 2010 4:38 am

njam izpūtējs man arīnepatīk.
Atpakaļ uz augšu Go down
hellboy2
hellboy2

Postu skaits : 6
Pievienojies : 04.08.10

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeCeturtdiena Augusts 05, 2010 12:00 am

Sveiki :) jums te intresanta saruna :) man arī ir ķīnietis tapē uzrakstīju Haha gribēju šo to uzināt piem kur jūs perkat detaļas un kadu sporta gaisa filtru tu pieliki savam ?
reku mans :
4t Čaina tuning - Page 2 1280937395
Atpakaļ uz augšu Go down
kazlēns
kazlēns

Postu skaits : 217
Pievienojies : 05.07.10
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Daugavpils

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimeCeturtdiena Augusts 05, 2010 1:09 am

hellboy2 rakstīja:
Sveiki :) jums te intresanta saruna :) man arī ir ķīnietis tapē uzrakstīju Haha gribēju šo to uzināt piem kur jūs perkat detaļas un kadu sporta gaisa filtru tu pieliki savam ?
reku mans :
[img]http://img.lejup.lv/images/1280937395.JPG[/img
veci ne tur..jāizveido jauna tēma nevis jāliek šeit Haha
Atpakaļ uz augšu Go down
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimePiektdiena Augusts 06, 2010 2:20 am

krc sodien nedaudz paķimerējos gar transmisiju un nomainiju sarkanas mazas atsperītes uz dzeltanajām un uzinaju kad man galīgi kantaini rulīsi,bet tā kā man nau ko likt vietā mēs ielikam atpakaļ kantainos. Krc tagad planoju iegādāties Naraku HS vario,Naraku siksnu,st6 4,5g rulīšus un Naraku atsperu komplektu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
OutLaw
OutLaw
Admins
Postu skaits : 316
Pievienojies : 29.05.10
Dzīvesvieta : Rīga

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimePiektdiena Augusts 06, 2010 5:13 am

Marčello rakstīja:
krc sodien nedaudz paķimerējos gar transmisiju un nomainiju sarkanas mazas atsperītes uz dzeltanajām un uzinaju kad man galīgi kantaini rulīsi,bet tā kā man nau ko likt vietā mēs ielikam atpakaļ kantainos. Krc tagad planoju iegādāties Naraku HS vario,Naraku siksnu,st6 4,5g rulīšus un Naraku atsperu komplektu.

izklausās, ka drīz jau vairs nebūs pie kā piekasīties Haha
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.scooterspot.lv/
Moderators

Marčello
Moderators
Postu skaits : 402
Pievienojies : 31.05.10
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Jūrmala

4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitimePiektdiena Augusts 06, 2010 6:52 am

Like that shit!
Atpakaļ uz augšu Go down

Sponsored content


4t Čaina tuning - Page 2 _
PostTēma: Re: 4t Čaina tuning   4t Čaina tuning - Page 2 I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 

4t Čaina tuning

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 9Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
SCOOTER SPOT :: Forums :: Showoff's-